e-Konkursy – sztuka wygrywania

e-Konkursy

Ilekroć widzisz zdjęcia swoich znajomych na portalach społecznościowych pojawia się w Twojej głowie chęć oderwania się od monotonnej rzeczywistości i ucieczki w nieznane? Zasmakowanie życia na innym kontynencie lub spróbowanie orientalnych dań? I tak odpływasz w otchłań marzeń, aż w końcu dzwoni telefon, który jak grom z jasnego nieba przypomina Ci o kilku raportach, które masz do dokończenia na wczoraj.

Oczywiście czas jest ograniczony, a więc tylko pozostajesz z niesmakiem w ustach i mnóstwem pracy do zrobienia. Idylliczny scenariusz wydarzeń odpływa w otchłań, a stan konta nie przemawia za tym, żeby w końcu coś się zmieniło na lepsze.

Moc działania – daj sobie szansę

Ilekroć słyszę, że się nie da; to niemożliwe; tylko nieliczni.. wygrywają w konkursach, mam ochotę krzyknąć „a ile razy próbowałeś?”.

To prawda, udział w konkursach nie gwarantuje wygranej, jednak zawsze rzuca wyzwanie oraz stawia uczestników twarzą w twarz z zadaniem konkursowym. Co więcej, większość konkursów dostępna jest dla amatorów, dlatego każdy chętny może śmiało spróbować swoich sił.

e-Konkursy – platforma z tysiącami konkursów

Wiadomo, na co dzień niewiele czasu pozostaje nam na rozrywki, dlatego być może jedną z Twoich wymówek jest notoryczny brak kilku godzin. Na szczęście istnieją takie platformy jak e-Konkursy, które gromadzą i udostępniają w jednym miejscu ciekawe konkursy internetowe.

Każdego dnia aktualizowana jest baza dostępnych konkursów, dzięki czemu śledząc ich profil, pozostajesz na bieżąco z dotychczasowymi promocjami w sieci.

Sam wybierasz, który konkurs najbardziej do Ciebie przemawia na e-Konkursy. Na witrynie znajdują się różnorodne konkursy – fotograficzne, literackie, loterie, kreatywne, amatorskie, profesjonalne, hobbystyczne. Również możliwość wygranej waha się od czekolady po podróż na Malediwy z przyjaciółmi.

Wolny czas możesz spędzić w gronie osób, które uwielbiasz. Jednak czy nie na dłużej zostanie w pamięci wyjazd ze słonecznej riwiery niż typowe wyjście na spacer? Dlatego właśnie warto próbować swoich sił w różnych konkursach i dać sobie szansę na zwycięstwo.

Kto pierwszy ten lepszy? Nie zawsze

Konkursy mają swój termin ważności. W zdecydowanej większości konkursów ta zasada się nie sprawdza. Konkurenci podlegają jednakowej ocenie jury, niezależnie czy praca konkursowa wpłynęła w pierwszych chwilach trwania konkursu czy w ostatniej sekundzie.

Jednak dostępne są również konkursy, w których zwinność, szybkość i precyzja są na wagę złota, dlatego przed wzięciem udziału w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem. Wyzwania na e-Konkursy dodawane są przez różnych organizatorów, toteż ich treść oraz zasady różnią się od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czym się kierować podczas wyboru obuwia górskiego
Czym się kierować podczas wyboru obuwia górskiego?

Wybór obuwia górskiego to jedna z najważniejszych decyzji, które podejmujemy przed wyjściem na szlak. Niezależnie od tego, czy naszym celem...

Zamknij